Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
odjebany Gracz
1. Twój Nick: Gracz typu clar 2k16
2. Twoje IP/Steam ID:'STEAM_0:0:459655303'
3. Link do bana w AMXBANS:http://amxbans.pomponik.net/ban_list.php?bid=261
4. Nick Admina:MiCeK
5. Dowód (ss'y, demo,) nie ma to już admin niech rozpisuj

W regulaminie serwera nie ma takiego czegoś jak nie można wjeść jak się ma vacbana pozdrawiam

Po pierwsze nie muszę cię rozpisywać bo widziałem co robisz a po drugie zapoznaj się bucu z regulaminem... Masz VAC-a na koncie steam więc żegnam Wink Rozpisaka jest zbędna a nikt głupi nie jest. Nie szkoda ci konta steam ??

@Gracz typu clar 2k16
§ 4. Bany

4.1. Od momentu zbanowania mamy 24 godziny na odwołanie się.
4.2. Bany z innych sieci serwerów i serwisów nie obowiązują na naszym serwerze poza banami VAC (Valve Anti-Cheat System).

ale ty czasisz gosciu musisz miusisz mi rozpiske dac a w regulaminie nie ma tekiego czegos jak granie na koncie vac

@Gracz typu clar 2k16 Jak nie umiesz przeczytać punktu z regulaminu, który tobie wkleiłem to twoja sprawa... Ciebie jak i wszystkich obowiązuje ten sam regulamin i koniec dyskusji. VAC-a nie dostaje się za darmo a ponadto chociaż na to nie patrzymy to jednak masz też 11 aktywnych banów na innych serwerach więc pisząc odwołanie tylko się ośmieszasz xD Lecisz na AIM-ie i skryptach i jeszcze próbujesz zrobić ze mnie głupka tylko zapomniałeś,że nie mam 10 lat Wink Ban zostaje i koniec kropka. A tu masz swoją historyjkę http://banid.pl/pub?liczne=0:0:459655303

Tak jak napisał @ MiCeK nie będzie żadnych rozpisek, ban zostaje. Nie dość że jesteś niewiarygodny kompletnie to w dodatku nie umiesz się zachować... przez co nie będę tracił czasu na takie rzeczy...

Nie rozumiem ludzi którzy grają na zbanowanym koncie VAC przez swoje kombinowanie i szukają zrozumienia... Dlatego tak właśnie jest w regulaminie, nie będę tracił czasu na Leserów którzy w ten sposób chcą marnować mój czas. Dla mnie jest to Leserstwo ... Kupuje się nowe konto i tyle, proste. Nie znoszę czegoś takiego, nie obchodzi mnie za co i gdzie, gramy uczciwie albo wyjazd z czymś takim

Zamykam

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB Polskie tłumaczenie © Webboard Styl © iAndrew 2016 -Edytował: Ajs