Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiany w Świecie Pomponika
Witam was moi Pomponikowi Użytkownicy Cool 

Ostatnio byłem mało aktywny z racji tego iż prywatnie brakowało mi czasu, często byłem znużony po całym dniu i nie miałem po prostu siły by zasiadywać przed komputerem.. Obecnie sytuacja wygląda nieco lepiej, mam więcej czasu i chcielibyśmy wprowadzić pewne zmiany by rozwijać Pomponika dalej. Przed wprowadzeniem tych zmian, chciałbym to razem z wami przedyskutować, jak wy to widzicie i co do tego proponujecie?

A więc przejdę do sedna sprawy.. Wraz z resztą Administracji wpadliśmy na pomysł by zmienić rozgrywkę serwera na FFA, by móc grać na szerszej gamie map DE_ CS_ i cieszyć się tą dowolnością. Od razu po takiej zmianie uruchomilibyśmy konkretną reklamę.

Wstępna lista map która była by dostępna:

1. de_nuke
2. de_dust2
3. de_westwood
4. de_mirage
5. de_aztec
6. de_eldorado
7. de_dust
8. de_inferno
9. de_tuscan
10. de_kabul_32
11. de_russka
12. de_cpl_mill
13. de_italy
14. aim_map
15. aim_map_usp
16. aim_ak_map
17. aim_aztecplace
18. aim_headshot
19. aim_crazyjump
20. aim_map_hlo
21. aim_map_esl
22. aim_b0n0
23. aim_00
24. aim_map_2010
25. aim_ak-colt_pool
26. aim_scout
27. aim_dgl
28. aim_fixit
29. fy_snow
30. fy_pool_day
31. fy_new_pool_day2
32. fy_moscow
33. fy_snow3
34. fy_dustify
35. fy_buzzkill
36. fy_snow_pool
37. fy_deagle
38. cs_deagle5
39. fy_houses
40. fy_iceworld_max
41. fy_dust_b5
42. fy_lastethica11
43. fy_azzeworld2
44. awp_space
45. awp_4one
46. awp_bycasnow
47. $1000$

Mapki do przedyskutowania, czekam na wasze propozycje, zdanie na ten temat Blush

Git majonez Big GrinBig Grin Działajmy Big Grin Jeeeee!

Fajnie ☺ podoba mi sie ten pomysł Wink
Super ??

Photo 
Heart Heart Heart  Nareszcie  Heart Heart Heart 

Co do map super  Tongue 

Ja bym dodała jeszcze assault, cabble i rio Big GrinBig GrinBig Grin

Kocham Was Moje Robaczki :*:*:*

Jak zmiana na FFA to zdecydowanie dużo za dużo fy_ aim_
Jeśli jest mało graczy, można ustawić pluginy, które będą wymuszały mniejsze mapy.
Natomiast zmiana na typowe FFA, to w tym przypadku tylko w momencie większej ilości graczy.
Należy się zastanowić konkretnie nad kierunkiem serwera. Zaczęło się od małych map, zyskaliśmy jakiś graczy, którym odpowiadają warunki. W przypadku zmiany na FFA może zadziałać pozytywnie - nowi gracze, ale na pewnych warunkach... niektórzy zobaczą listę map i im się odechce.
Na "rozpędzonych" FFA w ogóle nie ma map typy fy_ aim_
Można zrobić MIX, ale z wymuszeniem przez pluginy - mała frekwencja + okrojenie ilości map - zdecydowanie za dużo.

Mam wrażenie, że co nie pojawi się info o zmianach to tylko piszecie, że super, bez przemyślenia...
47 map na serwerze o takiej grywalności? LUDZIE!

Z doświadczenia - reklama pójdzie jeśli będą odpalone standardowe mapy - dust2, nuke, inferno...

@ KaSiA Od samego początku gry na tym serwerze gracze przybywali a teraz nikt nie chce grać ze względu na brak map z FFA dlatego grywają na innych sieciach bo nikt ich nie chciał słuchać a jak wpadają do nas to na 2 mapy i uciekają. Ja od samego początku rzuciłem propozycję aby zrobić serwer jak na poprzednich sieciach z tym, że wrzucić plugin który na głosowanie sam zaproponuje mapy... Logiczne jest to,że w 2 osoby nie będziemy się ganiać po aztecu czy dd2 więc trzeba zapodać mapy małe a gdy będzie min. 8 graczy to mapy typu de_ , cs_ itd. itp. W ilości map ja osobiście nie widzę problemu bo każdy gracz lubi jakieś tam swoje mapki i przynajmniej jest wybór. Na 1-szej sieci mieliśmy od groma mapek i grywalność była bardzo duża. Trzeba zapodać konkretną reklamę i ściągnąć ludzi ze steama itp. i będzie dobrze. Z resztą róbta co chceta...
1

Ja myślę że troszeczkę za dużo by było tych mapek. Według mnie to zostawić te "małe" mapy co są znane i najczęściej grane i dodanie do nich tych większych które są "popularne".

Dziękuję wszystkim którzy się wypowiedzieli, czas już minął. Kto miał coś do napisania, napisał a tym czasem zamykam temat. Wraz z zamknięciem tematu, serwer przez pewien czas będzie niedostępny. Będą trwały pracę nad zmianą rozgrywki.

Informacje jak przebiegają zmiany, będą pojawiały się tutaj oraz na Shoutbox.
Do zobaczenia niebawem na Serwerze! Smile

Pozdrawiam
1

Pracę nad Serwerem przedłużą się, przewidywany czas otwarcia: 17:00

Serwer będzie aktywny pod koniec dnia, nie udało się wcześniej
1

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB Polskie tłumaczenie © Webboard Styl © iAndrew 2016 -Edytował: Ajs