Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Joł!
Shocked 
Hejo! 
Część ludzi tutaj znam ale większość nie kojarzę wiec stwierdziłem ze pasowałoby się przedstawić.
Mam na imię Michał, 21 lat, z Rzeszowa, a studiuje w Lublinie i możecie mnie spotkać pod nickiem ScreeN. Kocham rożnego rodzaju sportu (głównie tenis ziemny, piłkę nożną, narty), muzykę, oglądać seriale, czytać książki i imprezować do rana Tongue 
W csa gram już z 7-8 lat i nawet mi to wychodzi chociaż czasem internet akademicki nie pozwala.
Ode mnie to wszystko, także do zobaczyska na serwerze. 
Yo!
Odpowiedz

Siemanooo Big GrinBig Grin Miło cię widzieć ponownie Smile
Odpowiedz

Czeeeeść Michaś! Świetnie widzieć Cie i tutaj! Smile))
Odpowiedz

Joł Joł Screenie Rolleyes Miło że do nas dołączyłeś Big Grin
Odpowiedz

(25-06-2019, 23:19)ScreeN napisał(a): Hejo! 
Część ludzi tutaj znam ale większość nie kojarzę wiec stwierdziłem ze pasowałoby się przedstawić.
Mam na imię Michał, 22 lata, z Rzeszowa, a studiuje w Lublinie i możecie mnie spotkać pod nickiem ScreeN. Kocham rożnego rodzaju sportu (głównie tenis ziemny, piłkę nożną, narty), muzykę, oglądać seriale, czytać książki i imprezować do rana Tongue 
W csa gram już z 7-8 lat i nawet mi to wychodzi chociaż czasem internet akademicki nie pozwala.
Ode mnie to wszystko, także do zobaczyska na serwerze. 
Yo!
Witaj, cieszymy się, że dołączyłeś do Naszego Grona i Życzymy Miłej Zabawy na Naszym Serwerze Big Grin
Odpowiedz

witaj serdecznie
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB Polskie tłumaczenie © Webboard Styl © iAndrew 2016 -Edytował: Ajs | Pomponik.net 2019 - 2020